Olympionička Martina Růžičková je doslova posedlá Veronikou Kopřivovou. Už nějakou dobu přítelkyně Jaromíra Jágra (45) musí čelit jejím nevhodným zprávám, které přesáhly únosnou mez. Cyklistka ji nazývá nacistickou šlapkou a píše jednu zprávu za druhou.

Aby toho nebylo málo, tak se Růžičková rozhodla, že bude otravovat i Jaromíra, a dokonce si vytvořila několik fake profilů. Veronika se to stále snaží brát s nadhledem a z bláznivé paní má srandu. Ovšem tohle je na jednu mladou holku až příliš.

Růžičková se evidentně zalekla, protože zjistila, že jejich komunikace nezůstala jenom v mobilu Verči, ale dostala se do médií a udělala něco naprosto nepochopitelného. Místo toho, aby sklopila hlavu a omluvila se, protože takhle se nechová ani ostravský havíř, tak vyrukovala s naprosto šíleným a nesmyslným vysvětlením.

Celou konverzaci svedla na Veroniku a ještě dodala, že chudák Verča všechno na ni ušila, zprávy zfalšovala a Růžičková je její obětí. Tahle paní by si měla rychle uvědomit, že její chování není normální a čím dál tím více se do svých výmyslů zamotává.

Snad cyklistka dostane rozum a vykašle se na takové scény. Veronika určitě nemá absolutně zapotřebí falšovat zprávy, aby si pak nad nimi následně lámala hlavu a zvažovala s Jaromírem žalobu.