Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Čeká nás jediný letošní SUPERMĚSÍC: Buďte opatrní, příští hodiny budou KRITICKÉ! Na co si dát pozor?

Čeká nás jediný letošní SUPERMĚSÍC: Buďte opatrní, příští hodiny budou KRITICKÉ! Na co si dát pozor?
Zdroj: facebook
Přichází první zimní úplněk a zároveň jediný superměsíc v roce. Spolu s ním se na nás ženou i mnohá úskalí. Nejvíc bude působit na Blížence, ale ostražití by měli být i všichni ostatní. Pokud se v posledních dnech cítíte podivně, není to nic neobvyklého. Příštích několik hodin to ale bude nejkritičtější.

První zimní úplněk připadá na 3. prosince v 16:47 hodin. Superměsíc tedy bude na obloze zářit z neděle na pondělí. Zejména Blíženci by se měli chovat nanejvýš opatrně, ale Měsíc bude mít vliv na úplně všechny z nás.

Ostražitost doporučujeme především při řízení voizidla a obecně při cestování. Úplněk může zasáhnout i do komunikace, a to jak osobní, tak například s úřady, ale dost možná půjde o vliv pozitivní. Velmi pravděpodobně pocítíte jeho sílu i při pouhém mluvení a psaní.

Pamatujte si, že základním živlem nedělního úplňku je vzduch. Nezapomeňte se pořádně nadechnout a snažit se úplněk překonat s co nejčistším štítem.

Pokud zrovna řešíte nějaký důležitý problém, raději nechte jeho rozlousknutí až na pondělí. Hrozí vám náchylnost k sebezapírání, což by mohlo vést k rozhodnutím, jichž byste později litovali.

Vzájemná poloha Měsíce a hvězd znamená, že nastává nejlepší příležitost pro vyřčení dlouho utajovaných přání. Jestli třeba toužíte partnerovi říct, že s ním chcete miminko, konečně přišel ten pravý čas. Předem si ale připravte, co řeknete, ať se do toho nezamotáte. To by znamenalo odmítavý přístup protějšku, se kterým už by nešlo hnout.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy