Markéta Galuszková alias ruská Barbie, jak jí v Americe přezdívají, se živí jako modelka a herečka. Jakž takž se proslavila po boku Karla Rodena ve filmu Fotograf nebo při focení pro Playboy.

Stala se populární především v zahraničí, a tak se často vydává za slávou do Ameriky. Pokud máte pocit, že je na jejím obličeji něco divného, tak nejste jediní. Za tenhle podle ní roztomilý ksichtík se jí smáli lidé již od dětství. Dneska je tomu prý ale úplně jinak. Lidé na ni koukají, zastavují ji na ulici a malé holčičky si myslí, že je panenka nebo oživlý vepřík.

Pokud se chcete s Markétou potkat osobně, dorazte na Erotický veletrh, který se bude v Praze konat v listopadu. Markéta zde bude pózovat nahá a budou jí malovat na tělo. „Musím se pochlubit, nechala jsem si zvětšit prsa vlastním tukem,“ oznámila redakci eXtra.cz Markéta. Mnoho lidí neví, že peníze vydělává také pro svého bratra, který je už 8 let v kómatu. Pokud chcete tuto netradiční krásku podpořit, tak jí napište na její facebookový profil.