Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Česká modelka s prasečím rypáčkem, jak ji neznáte: Nateklá tvář bez make-upu a pneumatika na břiše

Fanoušci byli trochu v šoku.
+ Dalších 36 fotografií
Markéta Galuszková (24) je modelka, která se se svým neobvyklým vzhledem dokázala prosadit i v zahraničí, především v Americe. Sama o sobě říká, že je milionářka, i když nemá zrovna jednoduchý život. Ráda se prezentuje na sociálních sítích, ale tentokrát to trochu nevychytala. Pochlubila se fotkou, za kterou jí fanoušci naložili. Nevypadá na ní totiž vůbec jako půvabná modelka.

Markéta Galuszková není typická modelka, jaké znáte. Někteří ji označují jako „ta s tím prasečím nosánkem“, jenomže ona si z toho nic nedělá a je na svůj nezvyklý vzhled pyšná. V České republice je to ale pro Markétu, co se týče modelingu, těžší.

V Americe se jí daří mnohem lépe. Má více zakázek a peníze jsou také větší. „Můžu o sobě říct s klidným srdcem, že jsem milionářka,“ prohlásila na nedávném streamu eXtra.cz.

Rozkošná blondýnka se ráda chlubí svou postavičkou a obličejem na sociálních sítích. Na většině z nich vypadá opravdu moc hezky a její netradiční obličej vyniká. Tentokrát ale šlápla vedle. Zveřejnila fotku, na které je kompletně bez make-upu, a to nejspíše neměla dělat.

Od fanoušků schytala negativní komentáře, protože na fotce vypadá napuchle. Někteří připomněli, že byly doby, kdy Markéta nebyla příliš hubená a ukazovala špíček na břichu. Modelka si nechala ale vysát tuk z břicha, aby si jím vyplnila prsa.

Možná by měla na sobě trochu zamakat, ale nic hrozného to není. Markéta je každopádně zajímavá dívka.

Mohlo by vás zajímat

Další články