Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Česká MMA hvězda Tereza Bledá si jde pro první titul: O tenhle moment jsem usilovala, říká

Tereza Bledá je doposud neporažená zápasnice.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu
+ Další 4 fotografie
oktagon

Jubilejní turnaj Oktagon 30 se kvůli koronavirovým opatřením musel přesunout z pražské 02 areny do Pevnosti Brno. Pořadatelé slibují skvělou podívanou, která vyvrcholí titulovou bitvou. Doposud neporažené Češce Tereze Bledé (20) se postaví Brazilka Mabelly Lima (27). Pro redakci eXtra.cz Tereza prozradila, jak se před zápasem cítí, ale také se svěřila, jaký má předzápasový rituál.

Jedním z nejočekávanějších zápasů turnaje Oktagon 30 bude hlavní titulová bitva talentované a neporažené Češky Terezy Bledé, kterou se pokusí poprvé porazit Brazilka Mabelly Lima.

Tereza je neporaženou zápasnicí v profesionálech, ale také amatérech. Je amatérskou šampionkou Česka v MMA, ale také vítězkou Oktagonu Underground, kde naprosto zazářila. Dokázala porazit bývalou UFC zápasnici Lucii Pudilovou, Magdalenu Šormovou a nakonec i Lucii Szabovou.

O titul jsem velmi usilovala, na zápas se těším

V profesionální MMA kariéře si Tereza drží nálepku nepřemožené bojovnice. Nyní před ní stojí titulová bitva, na kterou je opět skvěle připravená. "Fyzicky i psychicky se cítím stoprocentně připravená. Mám skvělou formu a na zápas se moc těším," prozradila Bledá eXtra.cz se slovy, že před svým doposud nejdůležitějším zápasem stojí nohama pevně na zemi. "Pod větším tlakem nejsem, o titul jsem moc usilovala a mám radost, že se to povedlo."

Příprava na turnaj Oktagon 30 nebyla a není pro zápasníky snadná, a to navíc skrz vánoční svátky, během kterých museli držet striktní dietu, aby den před zápasem navážili požadovanou váhu. "Svátky jsem si kvůli dietě moc neužila. Nedopřála jsem si štědrovečerní večeři ani cukroví." Veškeré odpírání si ovšem ještě před bojem o titul vynahradí, Terezin předzápasový rituál je totiž pouze o jídle. "Mým předzápasovým rituálem je se po vážení nacpat k prasknutí," dodala talentovaná zápasnice s úsměvem.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy