Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Česká Miss opět prožívá KRACH! Prima missky do vysílání nechce. Smiluje se nakonec Šlágr?!

Tohle je fakt parta hic.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií

Česká Miss opět vstřebává další velkou prohru. Jak se s takovou situací vypořádává celý tým České Miss a jak na takovou situaci reaguje generální ředitelka missího vesmíru Eva Čerešňáková?!

Soutěž krásy Česká Miss se opět dostává na dno Mariánského příkopu. Jak jinak si pak vysvětlit novou situaci, která nastala! Televize Prima oficiálně zrušila spolupráci s Českou Miss a vysílat tuto soutěž nebude.

Ředitelka soutěže Eva Čerešňáková se k celé věci už moc vyjadřovat nechce, protože ví, o jakou potupu opětovně jde. Nicméně věří, že není všem dnům konec, a na poslední chvíli se chce s nějakou nebo spíš jakoukoliv televizí na spolupráci domluvit. Ve hře jsou tedy i televize Šlágr a nebo TV Praha.

Otázkou je, zda by takovou potupu přežila například modelka a patronka soutěže Simona Krainová (44), stylista Moniky Babišové (42) a Koblížkové Filip Vaněk a nebo známý fotograf Benedikt Renč. Ti všichni se berou natolik vážně, že by to vnímali jako absolutní společenskou sebevraždu. Jak to bude dál? To se ještě uvidí, ale jako reality show o nucených potratech, anorexii a svlékání v mrazivém metru a nebo na sněhu... dobrý.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy