Američané nebudou vědět, kam s očima. Když se Nikol Švantnerová (22) předvedla ve třech róbách od módní návrhářky Terezy Sabáčkové, tak každému se zatajil dech. Jednoduše krása. Zahalují pramálo, ale i přesto jsou vkusné a svou ladností do očí bijící.

Nikol rozhodně nenechává nic náhodě, a aby v šatech vypadala co nejlíp, tak tvrdě dře ve fitku, a jak je vidět, tak se to vyplácí. Nádherné modely jí padnou jako ulité a vypadá nejen jako dáma, ale i jako éterická bytost, do které se musí každý zamilovat.

Už 1. prosince odlétá za velkou louži, aby se tři týdny připravovala na velké finále, které proběhne 20. prosince, takže na Vánoce už bude zpět doma. S sebou si neveze jen plná zavazadla oblečení, ale nesmějí chybět ani talismany pro štěstí. Společníky jí budou dělat dva plyšáci, na které nedá dopustit, beruška od maminky a sloník od přítele, fotbalisty Jakuba Hory (24).

Nechme se překvapit, jestli konečně Česko urve titul Miss Universe, ale rozhodně je krásná Nikol dobře vybavená a s šaty ostudu neudělá.