Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Česká Miss Nikol Švantnerová přiznala podivnou úchylku. Hlavní roli v tom hrají divné žluté postavičky!

Česká Miss Nikol Švantnerová přiznala podivnou úchylku. Hlavní roli v tom hrají divné žluté postavičky!
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Další fotografie
Zdálo by se, že České Miss Nikol Švantnerové nic neschází. Jenže přece je něco, čeho se nemůže dosyta nabažit. Neuvěříte, čemu tato kráska nikdy neodolá. Není to ani šperk, kabelka či vášnivý sex s přítelem. Ani ve snu by vás nenapadlo, na čem modelka "ujíždí"...

O krasavicích promenádujících se po módním molu je známo, že mají rády luxus, peníze a jen ty vytříbené věci. Jenže Nikol Švantnerová (22) je výjimka, která potvrzuje pravidlo. Nejvíc totiž touží po Mimoních! Ano, čtete dobře, nejde o žádnou "vuittonku" či diamanty, ale když chcete téhle sexy brunetce udělat radost, tak jí kupte cokoliv, co se týká těchto podivných stvoření.

Její úchylka došla už tak daleko, že už jí nestačí jen plyšáci, ale nosí je i na oblečení a dokonce se tím chlubí i na svém Instagramu. U fotky s dalším plyšákem napsala:

"Ten mi chyběl do sbírky. Úlovek ze Slovenska, moje závislost. Kdo v tom jede se mnou?"

A dodala, že od Mimoňů má ještě povlečení, legíny, tepláky, trička, mikiny, hrníčky a sprchový gel. Jestli to takhle půjde dál, tak už se k ní do postele nebude moct vejít její přítel Jakub Hora (24), který by se zajisté taky rád přitulil. Ale co my víme, třeba v tomhle zvláštním koníčku jede s ní. Jen to nechce dávat tak okatě najevo, aby se mu kluci v kabině nesmáli.

Související články

Další články