Nikol Švantnerová má evidentně slabost pro fotbalisty. Dlouhou dobu randila s fotbalistou Jakubem Horou, jejichž vztah připomínal italskou domácnost. Jeden nevěděl, zda jsou zrovna spolu, nebo se pohádali a šli od sebe.

Muselo jim být jasné, že tímhle stylem se vztah udržet nedá. A taky že v zimě došlo na rozchod. Česká Miss 2015 se z nepodařeného vztahu rychle oklepala a našla si nového fotbalistu, Ondřeje Vaňka.

Vztah s ním docela dlouho tutlala, i když na sociální sítě dávala dost nepřehlédnutelné indicie. Nyní šla konečně s pravdou ven. „Pár lidí už nás potkalo i v Praze. Už myslím není co tajit, ano, jsme spolu,“ potvrdila serveru Super.cz Nikol.

Uvidíme, zda jim jejich vztah na dálku vydrží. Nikol to ale vidí velmi optimisticky. „Snažím se skloubit práci i vztah. Nevidím v tom problém,“ dodala. Její nový přítel Vaněk, který působí v ruské Ufě, rozhodně nebude žádné neviňátko.

V současné době je v hledáčku policie kvůli drogám. Podle odposlechů si měl Vaněk objednávat návykové látky od kamaráda, a to v době, kdy hrál za Plzeň a reprezentaci.