Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Česká Miss na dně: O titul královny krásy bojuje nosatka, pizizubka a ošklivka od vedle!

Co na holky říkáte vy?
Zdroj: Česká Miss Facebook
+ Dalších 5 fotografií
Právě odstartoval další ročník České Miss. Bohužel se opakuje to, co každý rok. Lidé nechápavě kroutí hlavou nad tím, co tam některé finalistky vůbec dělají. My jsme našli tři, které vypadají jako holky od vedle a ne jako budoucí královny krásy. Je zkrátka poznat, že Česká Miss každým rokem upadá víc a víc.

Některé finalistky České Miss 2018 by se svou krásou neuspěly ani na hasičském bále na vesnici. Česká Miss už dávno není tou prestižní soutěží jako za Miloše Zapletala. Každý ročník je opravdu rok od roku horší.

V minulém roce odstoupily dokonce modelky jako Simona Krainová (45) nebo Nikol Švantnerová. Čím dál tím více to vypadá, že se do Miss může přihlásit kdejaká holka a vlastně vůbec nemusí být hezká.

Lidé na sociálních sítích horlivě diskutují nad tím, co tam některé finalistky proboha dělají. „Takhle přece vůbec nevypadají budoucí Missky,“ píší v komentářích. A bohužel musíme uznat, že mají pravdu.

Nejméně tři děvčata nemají v soutěži co dělat. Jedna vypadá jako máňa od vedle, druhá má nos přes půl obličeje a třetí podivné zoubky, které by chtěly srovnat. Nejenom my jsme moc zvědaví, která z dívek to letos vyhraje. Bude to velká ostuda?

Související články

Další články