Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Česká Miss Míša Habáňová stále září štěstím: O svého sexy přítele přijít nehodlá

Zdroj: archiv
+ Dalších 24 fotografií
Česká Miss 2017 Michaela Habáňová (21) je i několik měsíců po skončení soutěže krásy stále šťastně zamilovaná. Moc dobře věděla, že jejím předchůdkyním vesměs vztahy zkrachovaly, ale ona věří, že jí se tahle "missí nemoc" rozhodně netýká.

Michaela Habáňová se stala Českou Miss 2017 a rozdělila Česko na dva tábory. Jedni jsou nadšeni a tvrdí, že konečně získala korunku dívka, která nezapadne v davu, každý si ji zapamatuje a je jiná než ty předchozí.

Druzí kritizují její vzhled, především husté obočí a vypracovaná stehna. A pak jsou tady tací, kteří tvrdí, že je lepší, když se o nové královně krásy vedou diskuze, než aby všechny nechala chladnými a nikdo o ní nemluvil.

Na Miss Universe sice neuspěla, ale to Míšu neodradilo, stejně jako někdy přehnaná kritika. Míšu také prozatím nepostihla takzvaná "missí nemoc" a se svým přítelem je i po několika měsících od skončení soutěže.

Jak sama říká, měnit ho rozhodně nehodlá a je s ním šťastná. Na sociálních sítích ho sice příliš neukazuje, protože on sám o to nestojí, ale v galerii se můžete podívat, že vypadají opravdu spokojeně.

Související články

Další články