Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Česká Miss má finalistky pro rok 2018! Podívejte se na přehlídku nádherných dívek…

Finalistky České Miss.
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Národní soutěž krásy Česká Miss zná svých deset finalistek. A že jde opět o plejádu krásných dívek, které se 2. června 2018 v Multifunkční hale Gong v Ostravě utkají o titul nejkrásnější dívky České republiky.

„Mezi semifinalistkami bylo mnoho krásných dívek a nebylo vůbec jednoduché vybrat finálovou desítku. Navíc, dívky působí nějak na fotografiích, ale když je následně vidíte celý den a hodnotí se mnoho aspektů, zaujmou úplně jinak než z jedné fotografie,“ řekla ředitelka soutěže a spolumajitelka České Miss Eva Čerešňáková, která skutečně neměla jednoduchou roli. Vybírala totiž s více než třicítkou porotců dívky, které se probojují do finále.

„Hodnotil se jejich vzhled, postava v plavkách, vystupování a vyjadřování i to, jak se na semifinále připravily. Spousta dívek byla neskutečně dobře připravena a zaujaly také volnou disciplínou, která o nich mnoho prozradila. Česká Miss má být krásná dívka se štíhlou souměrnou postavou, ale nesmí jí chybět charisma, smysl pro humor či sebedůvěra," upřesnila půvabná Čerešňáková.

Kromě korunky dívky získají i věcné ceny za více než milion korun, kontrakt s kosmetickou firmou Juliette Armand za 750.000 Kč či účast na Miss Universe.

Související články

Další články