Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Česká Miss má finalistky pro rok 2018! Podívejte se na přehlídku nádherných dívek…

Finalistky České Miss.
+ Dalších 5 fotografií
Národní soutěž krásy Česká Miss zná svých deset finalistek. A že jde opět o plejádu krásných dívek, které se 2. června 2018 v Multifunkční hale Gong v Ostravě utkají o titul nejkrásnější dívky České republiky.

„Mezi semifinalistkami bylo mnoho krásných dívek a nebylo vůbec jednoduché vybrat finálovou desítku. Navíc, dívky působí nějak na fotografiích, ale když je následně vidíte celý den a hodnotí se mnoho aspektů, zaujmou úplně jinak než z jedné fotografie,“ řekla ředitelka soutěže a spolumajitelka České Miss Eva Čerešňáková, která skutečně neměla jednoduchou roli. Vybírala totiž s více než třicítkou porotců dívky, které se probojují do finále.

„Hodnotil se jejich vzhled, postava v plavkách, vystupování a vyjadřování i to, jak se na semifinále připravily. Spousta dívek byla neskutečně dobře připravena a zaujaly také volnou disciplínou, která o nich mnoho prozradila. Česká Miss má být krásná dívka se štíhlou souměrnou postavou, ale nesmí jí chybět charisma, smysl pro humor či sebedůvěra," upřesnila půvabná Čerešňáková.

Kromě korunky dívky získají i věcné ceny za více než milion korun, kontrakt s kosmetickou firmou Juliette Armand za 750.000 Kč či účast na Miss Universe.

Mohlo by vás zajímat

Další články