Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Česká Miss má finalistky pro rok 2018! Míša Habáňová se pro eXtra rozpovídala o výběru dívek

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Už brzy ji sesadí z trůnu nová královna krásy... A jak prozradila redakci eXtra.cz, až předá klenot - korunku krásy - své nástupkyni, bude jí to líto. Řeč je o Michaele Habáňové (21), která se pomalu smiřuje s tím, že její titul Česká Miss 2017 bude už jen ohlédnutím do minulosti.

Míša Habáňová je rozhodně dívkou, která si pro titul královny krásy pro rok 2017 šla pevně v kramflecích. Její atributy jsou rozhodně tím, co se od dívky, která v soutěži zvítězí, čeká. Jenže už brzy bude muset trůn přenechat jiné. Nejprestižnější tuzemská soutěž krásy bude mít totiž novou královnu. Desítka finalistek je už vybrána…

„Samozřejmě mám své favoritky. O koho jde, to si zatím nechám pro sebe,“ řekla eXtra.cz krásná Míša s tím, že rivalitu lehce pociťuje. „To se těžko odpovídá na to, jestli bude lepší. Rozhodně ale až budu předávat korunku, líto mi to bude. Zprvu mi to nevadilo, ale jak se to blíží, ta emoce tam je,“ usmívala se Míša, která věří, že její nástupkyně bude dívkou s podobnými atributy jako ona.

Míša byla i při tom, když se vybírala desítka finalistek, a mohla do mlýna přispět svými zkušenostmi. "Já jsem si moc užívala to, že jsem mohla být součástí poroty a být i na druhé straně. Nejvíce mne potěšilo, jak byly semifinalistky většinou skvěle připravené na volnou disciplínu. S finálovou desítkou dívek jsem moc spokojená,“ dodala úřadující Česká Miss 2017 Michaela Habáňová, která 2. června 2018 svou korunku předá nové České Miss 2018. Tou se stane jedna z deseti finalistek České Miss 2018, které naleznete v galerii. A je se skutečně na co těšit.

Související články

Další články