Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Miss Lea Šteflíčková: Kralování si užívám! S přítelem jsem dva roky a vzdát se ho nehodlám!

+ Dalších 19 fotografií
Letošní Česká Miss Lea Šteflíčková usedla k rozhovoru s naší hvězdnou moderátorkou Kateřinou Kristelovou. Prozradila nejenom, jaké to je být držitelkou korunky krásy, ale promluvila i o svých plánech do budoucna. „Missí nemoc“ ji zatím nepřepadla a ve vztahu je šťastná. A také velmi opatrná. Má strach brát přítele mezi celebrity?

Přesně před měsícem byla Lea Šteflíčková v Ostravě zvolena novou Českou Miss. Kateřina Kristelová (38) se aktuální královny krásy zeptala nejenom na soutěž, ale zajímalo ji také, zda už ji postihla nechvalně proslulá „missí nemoc“.

„Užívám si to, je to super. Ze začátku mi to moc nedocházelo, neuvědomovala jsem si to. Ale teď už to vnímám v pohodě,“ řekla Šteflíčková.

S přítelem je dva roky a je šťastná. I když o něj má trošku strach. „Už na jedné akci se mnou byl, šlo to v pohodě, zvládl to. Ale nechci ho moc do téhle společnosti brát, lepší bude, když bude doma. Už to i pochopil, že to není moc správné,“ smála se Lea s tím, že krach vztahu momentálně nepřipadá v úvahu.

Co dalšího Šteflíčková prozradila? Podívejte se na rozhovor!

Mohlo by vás zajímat

Další články