Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Česká Miss Kratochvílová a Miss Slovensko Chomisteková: Krutý šoubyznys z nich udělal holky na jednu noc. 5 důvodů, proč to tak je!

Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová a Miss Slovensko 2013 Karolína
Chomisteková
Zdroj: herminapress.cz, facebook.com

Každý rok se na konkurz největších soutěží u nás a na Slovensku hlásí stovky dívek, které chtějí získat titul a slávu s ním spojenou. My ale ambiciózním uchazečkám dalšího ročníku těchto výroben slečen pro bohaté podnikatele doporučujeme přečíst si několik článků na eXtra.cz, které pravdivě a bez jakýchkoliv příkras informují o realitě života missek.

Přečtěte si 5 důvodů, proč vyhrát soutěž krásy v Česku nebo na Slovensku není žádná výhra a co mají Gabriela Kratochvílová (23) a Karolína Chomisteková (19) společného.

1. Sláva Gabriela i Karolína si užily nejvíc slávy na vyhlašovacím večeru. Radost z nasazení korunky, povinné slzy štěstí, při předání šeků a výher už nastává pocit zmatenosti, který je vykoupen následným večírkem, kde z missek konečně spadne veškerý stres a ony se konečně mohou chovat přirozeně.

2. Partneři Stokrát omílaná klasika o tom, jak se misska po svém zvolení rozejde se svým současným partnerem a jak každá tvrdí, že se to nikdy nestane, a když se to stane, odůvodní to stylem „Nerozuměli jsme si, naše cesty se rozešly.“ Vztahy Kratochvílové i Chomistekové mají zatím stabilní základy, Gabriela je s přítelem Filipem Laškem sice krátce, ale už si ho nastěhovala do missího bytu v Praze. To Karolína je s hráčem Spartaku Trnava Patrikem Čarnotou (26) už čtyři roky a po tom, co získala titul, se oba přestěhovali do Bratislavy.

3. Zahraniční soutěže S vyhlašovacím večerem veškerá pompéznost končí. Missky jedou reprezentovat na jednu zahraniční soutěž, kde se většinou umístí na středních příčkách. U Karolíny tipujeme, že by mohla mít ve světových soutěžích celkem dobrou šanci.

4. Povinné akce Agentura během tří měsíců po vyhlášení zařídí několik akcí spojených se sponzorskými aktivitami, kde se první tři dívky, co získaly titul, musí povinně ukázat. Je to otrava, pro novináře nuda, ale média spřažená s těmito soutěžemi o tom musí informovat a samozřejmě hezky.

5. Konec Nejkrutější je další ročník soutěže, kde dosavadní misska předá korunku své nástupkyni. Pokud se nestane skandalistkou, nerozejde se s přítelem a nenajde si člověka, o kterém denně informují média, končí. Sem tam se objeví na nějakém večírku, ale nikdo už neví, kdo to je.

Související články

Další články