Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Česká Miss Jitka Boho poprvé ukázala svou rozkošnou dcerku Rosalii. Bude z ní modelka po mamince?

Zdroj: Instagram
Není to ani týden, co Jitka Boho (rozená Válková) porodila své první děťátko. Sice si řekla, že nechce dcerku vystavovat zbytečné pozornosti, ale stejně to nevydržela a malou Rosalii ukázala na sociální síti. A vypadá to, že bude stejně jako maminka, motat klukům hlavy.

Modelka Jitka Boho (23) se s novou rolí maminky teprve zžívá, ale už teď si nemůže mateřství vynachválit. Je celá odvařená s malé dcerky a nikdo se jí nediví, holčička je jako obrázek. A podle maminky je dokonce strašně hodná a pořád spinká. Už dnes půjdou konečně z porodnice domů a budou s bubeníkem Lukášem Boho rodina.

Rozněžnělá kráska napsala dojemný vzkaz k fotce malé Rosalie, který nenechá jedno oko suché.

"My jsme velcí spáči a tak hodňoučcí. Dneska už půjdeme domů, kde nás čeká tatínek, který to tak všechno krásně nachystal a naklidil. Už se nemůžu dočkat. Miluji vás, srdíčka moje a budu o vás pečovat, jak nejlépe to jen jde."

Je vidět, že s každou ženou mateřství pěkně zamává a teď modelka vymění mola a večírky za pokakané plenky a kojení Jenže je znát, že i přes svůj mladý věk se na to Jitka opravdu těší. Zda se bude také nakrucovat před fotografy jako maminka, tak na to je prý ještě dost času. Radši by z ní měla rockerku po tatínkovi

Související články

Další články