Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Česká Miss je v klinické smrti: Nudu s tuctovkami nezachrání ani Slováková s Myslivcovou

Slováková a Myslivcová na České Miss 2018 patřily k tomu nejlepšímu.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Současnost kdysi slavné soutěže je tristní. V podstatě sledujeme v přímém přenosu pohřeb jedné slavné značky. Pokud nejkrásnějšími dívkami v sále při volbě České Miss 2018 jsou Nela Slováková a Dominika Myslivcová, pak je něco hodně špatně.

V sobotu večer se Českou Miss 2018 stala dvacetiletá Lea Šteflíčková. Veřejnost se ptá, zda je to míněné jako vtip. Brunetka Lea Šteflíčková pochází z Ústí nad Labem a dost se toho ve městě o ní ví. Její matka žije ve Španělsku, Leu vychovávali prarodiče.

Soutěž nevysílala žádná velká televize, Prima ani Nova neměly zájem. Ředitelka soutěže se na odvysílání ostravského finále nakonec dohodla s TV Seznam. Moderátorem byl Martin Dejdar, jehož nejviditelnějším okamžikem bylo žertování na účet zpěvačky Dary Rolins.

V porotě zasedly například loňská Miss Michaela Habáňová a blogerka Dominika Myslivcová (23). Ta ukázala v černých šatech svůdnou postavu a pánové na ní mohli oči nechat. Velký zájem v Ostravě vyvolala také Nela Slováková (28), která na vyhlášení dorazila s přítelem Martinem. Oběma to velmi slušelo. A přítomní pánové se shodli, že tyhle dvě kočky strčí missky s přehledem do kapsy.

Dominika dala fotku z finále na svůj Instagram a její kamarádky se udiveně ptají, že se konalo vyhlášení Miss 2018 a ony to vůbec neví. Což je bohužel v současné době pro soutěž se slavnou minulostí signifikantní.

Související články

Další články