Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Česká Miss je plejáda trapnosti: Dejdar by nepobavil ani lobotomy a dívky vypadají jako společnice z 80. let!

Tohle je opravdu dno!
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Česká Miss právě dosáhla svého dna. Martin Dejdar (53) jako moderátor naprosto selhává. Kromě toho, že není vůbec vtipný, tak působí jako uspávač hadů. Není tedy divu, že obecenstvo v sále umírá nudou. Téměř pokaždé, když kamera zabere diváky v sále, můžete vidět unuděné tváře, které se doslova přemáhají, aby tu hrůzu vydržely. Navíc všechny dívky vypadají úplně stejně a žádná aboslutně ničím nevyčnívá. Smutný konec kdysi prestižní soutěže.

Pokud někdo očekával, že Česká Miss dnešním večerem povstane z mrtvých, tak bohužel. Je to snad ještě větší průser než minulý rok. Celým večerem provádí Martin Dejdar a jeho moderování je naprosto o ničem.

Martin Dejdar není vůbec vtipný, každý jeho pokus o humor končí spíše trapasem. Na jeho chabém výkonu se shodují i lidé na sociálních sítích. Koneckonců když se podíváte na obecenstvo v sále, tak je vám do pláče.

Většina lidí si opírá hlavu a je na nich vidět, že odpočítávají každou minutu, kdy ta plejáda trapnosti konečně skončí. Navíc se Dejdar několikrát přeřekl a nepůsobil profesionálně. Finalistky České Miss jsou všechny na jedno brdo.

Jsou hezké a milé, ale zítra si je už ani nevybavíte. Hned v úvodu celého pořadu oblékly dívky z nevysvětlitelného důvodu podivné šaty, ve kterých působily jako společnice z 80. let. O korunce pro vítězku ani nemluvě. Vypadá, jako by ji někdo vyrobil v chráněné dílně.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy