Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Česká Miss jde ke dnu. Kdo si upadající soutěž nyní koupil?

Česká Miss vyprodukovala naposledy Andreu Bezděkovou.
+ Dalších 5 fotografií
Česká Miss míří stále ke dnu. Pořád jsou na světě tací, co dychtí po pozornosti, a tak utrácí své vlastní peníze pro jeden den, kdy se korunuje nová Miss a oni se vedle ní vyfotí. Kdo si soutěž nově zakoupil?

Česká Miss je v poslední době značkou krachu a neúspěchu. Nejenže žádná tuzemská televize (ani televize Barrandov) nechce Českou Miss vysílat. Dnes je jasný i fakt, že bývalá ředitelka a spolumajitelka Marcela Krplová svůj podíl 49 % prodala, a to bývalé vicemiss Evě Čerešňákové společně s partnerem Martinem Ditmarem. Jistě vám je jasné, kdo z těch dvou to vlastně koupil.

Česká Miss je vlastně takový známý koníček bohatých manželek a partnerek podnikatelů, kteří mají už svých poloviček dost a snaží se je zaměstnat něčím, aby se ztratily z dohledu. V minulosti to začalo Kateřinou Moťovskou, pokračovalo Michaelou Maláčovou, Marcelou Krplovou a končí již zmíněnou zapomenutou vicemiss Čerešňákovou.

Jak jste si již za ta léta všimli, úroveň od dob Miloše Zapletala jde dolů. Ještě se to lehce drželo za Michaely Maláčové, která Miss držela nad vodou – nebo spíše ji nad vodou držely dotace od Bakaly.

Dnes je volba Miss už pouze o bídě s nouzí, kde ani samotné vítězky nemají pořádnou práci. Myslíme si, že i pojišťovák z OVB by svému klientovi řekl, že koupě České Miss je čiré šílenství.

Nyní očekáváme, že Česká Miss sleví a bude se vysílat možná na televizi Regina. A stejně nějaké to číslo nebohých slečen s utopistickými sny přiláká. To pozlátko šoubyznysu je zkrátka tak lákavé…

Mohlo by vás zajímat

Další články