Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Česká Miss Earth Monika Leová je těhotná! Mezi gratulanty nechyběly ani Arichteva a Švantnerová

Česká Miss Earth Monika Leová je těhotná! Mezi gratulanty nechyběly ani Arichteva a Švantnerová
Zdroj: Archiv Moniky Leové
+ Dalších 5 fotografií
těhotenství
Moderátorka a modelka Monika Leová (29) se na sociálních sítích pochlubila radostnou novinkou. Se svým manželem Martinem Košínem čeká své první miminko! Pod snímkem se vyrojily desítky gratulací a mezi nimi byly například i ty od Veroniky Arichtevy (34), která nedávno porodila, nebo od Nikol Švantnerové (28).

Mladá moderátorka a česká Miss Earth z roku 2013 Monika Leová nezahálela a se svým manželem Martinem Košínem, za kterého je dva roky provdaná, už "zadělali" na rodinu. Spolu žijí deset let. Modelka se pochlubila radostnou novinkou na sociálních sítích s moc hezkým popiskem.

"Jedna plus jedna jsou tři. Dítě na cestě. Jsem těhotná," radovala se Leová. Na snímku sice nemá těhotenské bříško vůbec vidět, ale určitě se už brzy bude moci pochlubit, jak se krásně zakulacuje.

Desítky gratulací od modelek a hereček

Pod příspěvkem se začaly hromadit desítky gratulací. "Gratuluju Moni," napsala stručně Veronika Arichteva, která sama nedávno porodila. "Gratuluju vám moc," přidala se Nikol Švantnerová a s ní s prostým "hurá" i kráska Eva Decastelo Kromě nich se přidaly také kolegyně modelky Lucie Kovandová nebo Nikola Buranská.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy