Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Česká Miss Earth Buranská: Žádná lehká buranka, co přijela s poutí! Bradavku ukázala jen jednou a roky ji svléká nejkrásnější ligová kopačka!

Zdroj: profimedia.cz, obag
+ Další 3 fotografie
Nádherné odpoledne ve dvou, bez hlídačů, strávily kamarádky I. vicemiss z roku 2009 Tereza Budková a Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská na matějské pouti a světští playboyové od autodromu na nich mohli oči nechat. Víc si nikdo nedovolil, i poslední pokladník od lochnesky u nás ví, že hlavně Buranská je prakticky nesbalitelná!

Tereza (24) si sem vyrazila oddechnout po poslední zkoušce před státnicemi, kterou zvládla na jedničku. „Pokud zvládnu ještě v červnu poslední zkoušku na jedničku, tak budu mít červený diplom,“ usmívá se krásná brunetka. Tereza je studentkou Policejní akademie ČR a daří se jí skloubit náročnou práci v modelingu se studiem doslova na výbornou. Značnou část roku tráví pracovně v zahraničí, tak to její přítel občas nemá lehké, když mu jeho dívka odjede na několik dní pryč.

„Práce v zahraničí mi vyhovuje, je tam lepší finanční ohodnocení, ale i přístup k modelkám je trochu jiný. Přesčasy se platí, dodržuje se časový harmonogram, máme pauzu na oběd,“ chválí si výhody práce modelingu v zahraničí Tereza Budková.

Tereza bourá veškeré mýty, které kdy mohl někdo o Miss vyslovit. Bravurně zvládá studium vysoké školy s úžasnými výsledky, modeling a se svým přítelem ustála soutěž krásy a nerozešli se. Dokonce spolu už brzy oslaví osmé výročí! To se opravdu jen tak nevidí.

Nikola Buranská (22) s Terezou na pouti zamířily na střelnici. Koho si asi představovaly místo půvabné papírové růže? Několik neplodných ran vystřídaly dobře mířené výstřely z brokovnice. Holky si vystřelily beanovského medvídka a dvě obří papírové růže. V jejich repertoáru nesměla chybět ani adrenalinová jízda, která jim trochu rozproudila krev v těle.

"Jsem úplně zelená a necítím se dobře. Ještěže jsem neobědvala. Musela jsem zrušit i trenéra, jak mi je blbě," komentuje jízdu Nikola Buranská, loňská držitelka titulu Česká Miss Earth. Tmavovlasá rodačka z Přerova chodí čtyři roky s fotbalistou Filipem Novákem, který je puberťačkami a zlatokopkami z Jablonecka a Liberecka, kde páreček žije, považován za nejkrásnější kopačku z české ligy Budková je ještě drzejší, její snoubenec Michael Voborský ji má ve své moci už osmým rokem.

Tyhle dvě balit na diskotéce, trojka z toho nebude určitě, protože náš šéfredaktor je ženatý, a tedy neloví, a Leošovi (38) by holky nevěřily, že jim bude věrný a obě je miluje. Navíc ještě tak dostat pěstí od Faltýnové...

Související články

Další články