Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Česká Miss Earth 2017 Uchytilová zažívá na Filipínách neskutečné zážitky! Podívejte se, jak jí to sluší

Iva věří, že v soutěži uspěje.
Zdroj: Česká Miss Earth 2017
Česká Miss Earth 2017 Iva Uchytilová má za sebou první týden příprav na světové finále soutěže Miss Earth na Filipínách. A rozhodně se nenudí! Má vlastní ochranku, hodně cestuje a Filipíny si prý zamilovala.

Kráska v krásné destinaci zažívá mnoho adrenalinových momentů, o kterých promluvila: "Nikdy předtím jsem zipline nezkoušela a zpočátku jsem se bála. Je to vlastně ocelové lano napnuté ve vzduchu mezi dvěma body a jezdí se po něm díky kladce a lezeckému úvazu. Při jízdě vzduchem byl parádní výhled, ale byl to adrenalin. Celá jízda byla ve vzduchu nad oceánem,“ prozradila své zážitky Uchytilová.

Každý den příprav na světové soutěži Miss Earth je prý plný zážitků. "Krátce po příjezdu jsme měly welcome party, na které byl i americký herec Steven Seagal, který bude na finále v porotě. Holky jsou milé a přátelské, s většinou z nich si rozumím. Jediný, kdo si jde tvrdě za svým cílem, jsou soutěžící z Venezuely a Ekvádoru. Prý se připravovaly více jak rok dopředu, a to především tím způsobem, že si nechaly upravit vše, od nosu až po zadek.“

Na přípravy měla pouhé dva týdny. Módní návrhářka Petra Pilařová ji vybavila několika večerními róbami, Iva si odvezla národní kostým návrhářky Šárky Žlábkové i kostým superhrdinky od Davida Hanykýře a jelikož se do příprav opřela naplno, odjela s několika zavazadly i pocitem maximální připravenosti. "Z Filipín jsem nadšená, je to tu nádherné, jiný svět. Filipíny Miss Earth žijí, všude nás ve velkém vítají a všichni se s námi chtějí fotit. I proto máme vlastní ochranku. Po pár dnech v Manile jsme letěly na ostrov Laoag, kde jsme navštívily Hannah’s Beach. Nebyl tam žádný signál, žádná WiFi, tak jsem na tři dny byla vlastně odříznutá od světa,“ popsala kráska, která reprezentuje Českou republiku. "Máme za sebou ekologické semináře, návštěvy škol, večeře s partnery i natáčení videí a focení a ještě nás toho spoustu čeká, program je vyčerpávající.“

Miss Earth byla založena v roce 2001 a je třetí největší soutěží krásy na světě. Od ostatních soutěží se liší svým ekologickým zaměřením, kdy například každá z účastnic musí představit návrh ekologického projektu. V roce 2012 se Miss Earth stala poprvé Češka Tereza Fajksová. Finálový večer Miss Earth 2017 proběhne 4. listopadu na Filipínách.

Související články

Další články