Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Česká Miss Bezděková jde z náruče do náruče. Zapomněla snad už na svého Muže roku?

Bezděková si evidentně ráda užívá mužské společnosti.
+ Dalších 5 fotografií
Andrea Bezděková (21) si evidentně umí užívat života. Aktuálně je sama, a proto neváhá a těší se z přízně mužů. Hodně se spekulovalo o tom, zda není dívkou jednoho z účastníků letošního Muže roku. Vypadá to ale, že spíše chce patřit všem než jen jednomu muži!

Triumf v soutěži krásy jí nepřinesl jen možnost prorazit ve světě modelingu, ale také ukončení vztahu s dlouholetým přítelem. Zasáhla tak trochu missí nemoc, což je ale poměrně častý scénář dívek, které v této soutěži uspějí.

Andrea se do dalšího vztahu evidentně nehrne. Sice byla v poslední době často k vidění po boku Miroslava Dubovického (24), ale je vidět, že to spolu nějak vážné nemají. Během včerejší večerní akce si užívala v přítomnosti jiných mužů a evidentně jí to dělalo velmi dobře.

Naopak Dubovický pouze přešlapoval venku a vypadal hodně smutně. Že by se do Bezděkové zamiloval a nyní má jen oči pro pláč? Vše tomu tak nasvědčuje. Na včerejší akci se totiž k sobě chovali, jako kdyby se nikdy v životě neviděli.

Holt, tak to někdy chodí. Míra je ale fešák a určitě se nemusí bát, že by zůstal na ocet. Spíše naopak si zrovna on může vybírat více než právě Bezděková, která zatím nevypadá jako budoucí dívka předních stránek módních časopisů…

Mohlo by vás zajímat

Další články