Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Česká Miss Barbora Hodačová: Zhubla 10 kilo a zvítězila na plné čáře

Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
galerie
Finále České Miss je za námi. Z něho ale nevzešla pouze jedna vítězka a dvě vicemiss, jak jsme zvyklí u minulých ročníků soutěže krásy. Titulů se rozdávalo celkem pět. Diváci mohli mít proto v závěru ve vítězkách trochu zmatek. A proč se vlastně míchaly v jedné soutěži Slovenky s Češkami dohromady?

Šlo totiž o nadnárodní projekt, který vznikl spojením soutěže krásy Česká Miss a Miss Universe Slovenské republiky. Kromě absolutní vítězky, o jejímž vítězství rozhodovala porota i diváci, vzešly i vítězky jednotlivých kategorií pro jednotlivé země.

Nejhezčí Češkou se tak stala Barbora Hodačová a pro Slovenskou republiku byla zvolena nejhezčí finalistkou Laura Longauerová. O těchto dvou vítězkách rozhodovala porota, ve které mimo Martina Dejdara usedly i bývalé účastnice miss či zástupci sponzorů.

Třiadvacetiletá studentka práv Barbora Hodačová z Teplic se dříve věnovala modelingu, v 18 letech však kariéru modelky ukončila. Barbora je také sportovně založená. Mimo modelingu závodně hrála basketbal. Báře se podařilo zhubnout 10 kilo a je zpátky na molech. V roce 2019 se k modelingu vrátila, za což je dnes jistě vděčná. Stala se přece nejhezčí Češkou pro rok 2019. Bára byla ze všech finalistek nejstarší.

Všichni se teď ptají, jestli Báře hrozí missí nemoc a bude se brzy rozcházet. Ta má ale jasno. Už téměř dva roky randí s automobilovým závodníkem Richardem, je spokojená a prý by neměnila. Studentku Báru navíc už v lednu čekají náročné státnice na právech, takže nejspíš nebude mít na nějaké výměny partnerů ani pomyšlení.

Hodačová získala kromě titulu i korunku zdobenou zlatem, stříbrem, dvěma modrými topazy, sedmi diamanty a jednadvaceti sladkovodními perlami. Cena korunky přesahuje 400 tisíc korun. Česko-slovenskou Miss se stala naopak nejmladší účastnice, rovněž brunetka Klára Vavrušková

Související články

Další články