Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Česká Miss a Miss Universe Slovenskej republiky odtajnily detaily finálového galavečera

+ Dalších 9 fotografií
Česká Miss, coby jediná národní soutěž krásy v České republice, jejímž partnerem je značka Xiaomi, připravila v letošním roce pro svoje příznivce zcela nový koncept. Spojením s Miss Universe Slovenskej republiky tak vznikl projekt nadnárodní. A jeho podrobnosti byly odtajněny na tiskové konferenci v hotelu Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague.

Během finálového galavečera vybere porota z dvanácti finalistek 4 dívky, které budou své země reprezentovat na zahraničních soutěžích krásy Miss Universe a Miss Earth. Předán bude i mediální titul Česká Miss internet 2019, volený čtenáři Blesku. Vrcholem večera je vyhlášení novodobé Česko-Slovenské Miss 2019, která se stane absolutní vítězkou a získá pohádkový kontrakt v hodnotě 100 000 eur. Zároveň získá do používání byt plně vybavený produkty Xiaomi, od produktů chytré domácnosti po zabezpečovací systémy.

Celým večerem bude provázet moderátor a scenárista Libor Bouček, který několikrát předá slovo i do zákulisí. To bude mapovat moderátorka Veronika Farářová, která jako obvykle provázela i zmíněnou tiskovou konferencí.

Odhalena byla i korunka pro vítězky v hodně 400 000 korun z dílny Jitky Kudláčkové: „Bylo nám ctí vyrábět korunky pro letošní speciální ročník České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky a doufáme, že se vítězkám budou líbit,“ řekla Kudláčková. Farářová prozradila i to, kdo se bude starat o dívky v zákulisí. O líčení se postará Dermacol a účesy obstará Franck Provost, který dívky česal i na tiskovou konferenci.

A odtajněni byli i vystupující. Českou stranu zastoupí zpěváci Mikolas Josef a Niko, ze Slovenska dorazí do Hudebního divadla Karlín Miro Žbirka a nebude chybět ani ukázka tvorby samotného divadla. Ukázku z muzikálu Čas Růží předvede Jan Kopečný.

Diváky a přítomné hosty čeká hned několik přehlídek. Dívky budou představeny v kolekci Draps, následovat bude “souboj” české návrhářky Lenky Mulabegovič a slovenského návrháře Fera Mikloška, nepřijdete ani o promenádu v plavkách z dílny Fashion Islandu a samozřejmě závěrečné šaty od sourozeneckého dua Ponerů.

Na to, které finalistky získají tituly nejkrásnějších dívek Česka a Slovenska už si musíte počkat do 25. srpna. Přímý přenos pak můžete sledovat na Prima FTV ve 20:15.

Mohlo by vás zajímat

Další články