Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Česká Miss 2020 vybrala své finalistky: Kvůli pandemii budou krásky bojovat o titul až příští rok

Finalistky soutěže Česká Miss 2020
Zdroj: Česká Miss
+ Dalších 8 fotografií
Soutěž krásy
Česká Miss 2020 letos vybrala 14 krásných finalistek, které se utkají o korunku krásy. Nicméně kvůli pandemii koronaviru, která sužuje Česko, musela organizace České Miss finále přesunout až na příští rok.

Porota České Miss letos vybrala čtrnáct krásných finalistek, které se pustí do boje o korunku krásy. Avšak kvůli nelepšící se covidové situaci se organizátoři České Miss dohodli, že odloží finále na příští rok. Na trůn tedy usedne nová královna krásy až v roce 2021.

Odložení finále není jedinou novinkou, o které bylo tento rok rozhodnuto: "Rozhodli jsme se tedy věnovat poslední měsíce tohoto roku pomoci druhým a samozřejmě s ohledem na vládní nařízení uspořádat Charitativní galavečer Česká Miss 2020 ve spolupráci s Nadací vize 97 Dagmar a Václava Havlových. Je nám opravdu ctí, že paní Havlová bude součástí akcí, které máme v plánu,“ uvedla obchodní ředitelka České Miss Veronika Farářová

Finalistky v průběhu příštích měsíců čeká nejen soustředění, ale také workshopy a další partnerské akce. V průběhu těchto aktivit dostanou finalistky možnost se vyprofilovat a ukázat, zda mají na účast ve velkém finále. Počet dívek, které dostanou šanci utkat se o korunku, je primárně určen na 10.

V naší fotogalerii si můžete prohlédnou nejen krásné finalistky pro roky 2020 a 2021, ale také hvězdnou porotu, která finalistky vybrala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy