Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Česká Miss 2017: Debakl a nebo jen a pouze další dílo KAZMY?!

Nevystřelí si Kazma z České Miss?
Zdroj: profimedia, instagram
+ Dalších 19 fotografií
Je na tom Česká Miss vážně tak bídně, jak se všude říká? A nebo je to zkrátka jen a pouze dílo vtipálka - přítele jedné z jejích svěřenkyň, Andrey Kalousové - Kazmy?

Dvanáct statečných finalistek bude v září bojovat o titul Česká Miss 2017 v brněnské DRFG Areně. Mezi známé pozvané hosty zatím patří pouze zpěvák Jan Nedvěd a kapela Lake Malavi. Jak sami organizátoři tvrdí:

“Finále chceme mít postavené na našich finalistkách, je to jejich večer a nechceme nikoho známého, aby je zastínil. Takže žádný Karel Gott a podobně nebude,” řekl jasně majitel soutěže Martin Ditmar.

Mezi hosty budou pochopitelně vítězky z let 2015 a 2016. Jediná vítězka, která bude chybět je Nikol Švantnerová, se kterou se vedení bude soudit kvůli nedodržení smlouvy ze strany Nikol.

Dále by se měla na finálovém večeru objevit i Andrea Kalousová se svým partnerem a známým vtipálkem Kamilem Bartoškem, neboli Kazmou (32). Nebojíte se, že by Vám mohl na finále udělat nějaký ten žertík?

“Tak to jste nás dostali, ne, to se rozhodně nebojíme. Andrejku zastupujeme naplno, a tak si myslíme, že nás Kazma obejde. Ono se nám stalo už tolik průšvihů a tolik komplikací, že se to snad už ani nedá víc vymyslet… Nicméně jeho práci sledujeme a moc mu fandíme, fakt si ho vážíme…” se smíchem odpověděla Eva Čerešňáková.

„Já k tomu můžu říct jen to, že my jsme do České Miss nasadili tenkrát už Maláčovou… Jak to máme teď pochopitelně neprozradím.“ řekl Kazma s úsměvem…

Tak jsme zvědaví, zda se nakonec neukáže, že všechny ty propady kolem České Miss jsou jen a pouze výsledky práce slavného Kazmy. Obáváme se, že bohužel nikoliv. Na druhou stranu se zas musí nechat, že se tým České Miss snaží z nejhoršího se dostat a jít zkrátka dál.

“Vždycky jsem ve světě businessu prosperoval, Česká Miss je prodělečná a pro mě je to dost neobvyklá situace. Na druhou stranu správný podnikatel ukáže svoji sílu ve vytrvalosti a snaze jít dál a překlenout to těžké období. Věřím, že to s Evou zvládneme všechno překonat a jít prostě dál…” dodal Ditmar.

Související články

Další články