Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Česká Marilyn Miluška Bittnerová (41) je v 5. měsíci: Otěhotněla hned druhý den!

+ Dalších 22 fotografií
radostná zpráva
Herečka a moderátorka Miluše Bittnerová (41) přímo na vlnách stanice Frekvence 1 prozradila, že je v jiném stavu. Miminko čeká se svým partnerem Reném a těhotenství se jí dařilo tajit velmi dlouhou dobu!

Miluše Bittnerová, přezdívaná česká Marilyn Monroe, v rádiu Frekvence 1 prozradila radostnou zprávu. „Mne to velmi těší, že zrovna tady na Frekvenci 1 můžu našim posluchačům oznámit: Já jsem těhotná, vážení! Já jsem v polovině těhotenství,“ svěřila v rozhovoru.

Milušce vyšlo vše podle plánů, prostě si řekla, že bude mít dítě a rázem otěhotněla. „My jsme se tak jako s přítelem, se kterým jsem dva roky, sestěhovali a jeden den jsme si řekli, že bychom mohli mít dítě a druhý den jsem otěhotněla. Ono to šlo ráz na ráz,“ sdělila herečka a dodala, že pohlaví neřeší. V jejím věku je pro ni prý nejpodstatnější, aby dítě bylo zdravé.

Moderátorka a herečka je na Frekvenci 1 součástí rozhlasové show Jan Kraus a blondýna, kterou bude až do konce těhotenství moderovat. Věří, že po porodu jí bude stačit jen krátká pauza a znovu se vrhne do práce.

Mohlo by vás zajímat

Další články