Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Češka, která dokázala sbalit amerického prezidenta. Takhle krásná byla kdysi Ivana Trumpová!

Ivana byla vážně kočka!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Ivaně Trumpové, rozené Zelníčková, se povedlo něco, co žádné jiné Češce. Na svoji krásu dokázala sbalit nejvlivnějšího muže planety, Donalda Trumpa. Kdyby před 24 lety dokázala ustát jeho nevěry, možná z ní mohla být momentálně první dáma Ameriky. Podívejte se, na jakou tvářičku sbalila miliardáře!

Ivana Trump, rozená Zelníčková, je americká podnikatelka českého původu, bývalá sportovkyně-lyžařka a modelka. Narodila se ve Zlíně. Byla první manželkou podnikatele a nového prezidenta USA Donalda Trumpa. Manželství trvalo 15 let a skončilo v roce 1992. Mají spolu tři děti. Donald Trump mladší, Ivanka Trump a Eric Trump.

I když se tenhle pár rozvedl už před čtyřiadvaceti lety, pořád má Ivana na svého exmanžela opravdu velký vliv. Sám Donald Trump hovoří o své bývalé ženě opravdu hezky. „Je to moje nejoblíbenější exmanželka,“ prohlásil.

I když je Ivaně už sedmašedesát let, stále se snaží udržovat. Kdysi to byla opravdu kočka. A potvrzuje dávno známé pravidlo, že Češky patří k nejkrásnějším ženám na světě. Není vůbec divu, že se do mladičké a roztomilé blondýnky z Gottwaldova zamiloval budoucí prezident Ameriky.

Kdyby se Ivana nerozvedla s Donaldem kvůli jeho nevěrám, mohla by být nyní klidně první dámou Ameriky. Ivana měla o své kariéře jasno už od základní školy. Vždycky si přála být slavná a bohatá. A to se jí také splnilo!

Související články

Další články