Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Česká kráska zabodovala na mezinárodní soutěži krásy: Hana Vágnerová okouzlila svojí přirozeností

Zdroj: archiv
Miss Czech Republic
Miss Czech Republic slaví úspěch na světové soutěži Miss Supranational. Hana Vágnerová obsadila 6. místo na světové soutěži Miss Supranational 2019, kde se probojovala do TOP 10 a získala titul Miss Supranational Europe 2019, což jí pasovalo do pozice 6. nejkrásnější dívky světa.

V Polsku soutěžilo 80 dívek z celého světa a Hana Vágnerová strávila tři týdny bojem o světovou korunku krásy. Také se probojovala mezi TOP 10 Best talent. Tančila scénický, moderní tanec.

Poslední úspěch pro ČR v této světové soutěži slavila zakladatelka a ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (30) v roce 2015, kdy se dostala do Top 20 a získala titul Miss Photogenic.

Letošní rok po znovuzískání této licence pod soutěž Miss Czech Republic slaví Česká republika opět úspěch. První místo obsadila dívka z Thajska. Podle odborníků má Hanka před sebou slibnou kariéru, ale všechno bude záležet na ní.

Miss Czech Republic může být pro spoustu dívek pomyslným odrazovým můstkem, ale pak na sobě musí zamakat samy. Mezi úspěšné modelky, které vzešly z této soutěže krásy, patří třeba půvabná Kateřina Kasanová (20).

Související články

Další články