Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Česká královna plastik Eva Feuereislová si nechala zvětšit bod G: Je to skvělé, jásá

Česká královna plastik Eva Feuereislová si nechala zvětšit bod G: Je to skvělé, jásá
Zdroj: Se souhlasem E. Feuereislové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
bod g
Hvězda reality show Vyvolení Eva Feuereislová (31) se po několika plastikách rozhodla podstoupit další zákrok, který na rozdíl od augmentace poprsí není tak běžný. Eva byla na zákroku, který jí zvětšil její bod G, s vidinou lepšího prožitku ze sexu. Za své úpravy se blondýnka nestydí, a tak se rozhodla na celý zákrok do kliniky vzít i své virtuální fanoušky, odkud jim podrobně popisovala proces zvětšení bodu G. Pro eXtra.cz se také svěřila, zda stojí zákrok skutečně za to.

Bude to už osm let, kdy se "plastiková královna" Eva Feuereislová objevila v reality show Vyvolení. Po chvílích slávy její hvězda stále nepadá a Eva patří mezi ženy, které se za své plastiky nestydí a veřejně o nich mluví. Podstoupila již několik zákroků, včetně zvětšení poprsí nebo upravení nosu. Navíc se stále udržuje pohybem ve skvělé formě a je na první pohled zřejmé, že o sebe i své zdraví velmi dbá.

Zvětšení bodu G

Tentokrát se Eva pochlubila, že podstoupila další zákrok, o kterém se zatím v Česku příliš nemluví. Nechala si totiž zvětšit svůj bod G. Návštěvu kliniky se rozhodla zaznamenat a společně se svou lékařkou popsala celý průběh zákroku.

"U Evy budeme provádět nástřik G bodu. Je to vlastně shluk nervových vláken, který způsobuje u žen vaginální orgasmus. Výhoda tohoto zákroku je jeho jednoduchost. Pro klientku je to téměř bezbolestné, spíše je cítit pouze tlak. Jednak se zvýší citlivost při sexu, zvýrazní se orgasmus, ale i vlhkost při styku, což je pro mnoho klientek velice důležité," řekla primářka kliniky plastické a estetické chirurgie Blanka Vraspírová. Eva se navíc rozhodla zabít dvě mouchy jednou ranou a na klinice si nechala rovnou aplikovat látku, která viditelně zmírňuje tmavé kruhy pod očima.

Finální výsledek

Pár dní po zákroku se Eva pro eXtra.cz svěřila, zda stál zákrok opravdu za to. "Je to skvělé, cítím znatelný rozdíl. Opravdu pociťuji změny k lepšímu a tento zákrok mohu jenom doporučit stejně tak, jako paní doktorku Blanku Vraspírovou, které jsem se nesvěřila do rukou poprvé."

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy