Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Česká královna plastik Eva Feuereislová: Letní sezonu zahájila bez plavek jen nahým tělem

Česká královna plastik Eva Feuereislová: Letní sezonu zahájila bez plavek jen nahým tělem
Zdroj: Eva Feuereislová archiv
+ Dalších 20 fotografií
provokace
Reality show hvězdička Eva Feuereislová (30) zahájila letní sezonu jak jinak než po svém. Zatímco ostatní české celebrity se předhání v tom, která z nich bude v plavkách vypadat co nejlépe, Eva vsadila na jistotu a svlékla se donaha. Provokativní blondýna s nahotou před fotoaparátem problém nemá a ráda vystaví své přednosti, na kterých několik let ustavičně makala.

Eva Feuereislová se v reality show objevila naposledy před sedmi lety a před nějakou dobou si posteskla, že by po delší době do něčeho podobného s klidem zase šla. Eva je jedna z mála známých žen, které se za své plastiky nestydí.

"Já jsem s přiznáním plastik neměla nikdy problém. Vždyť bych bez nich nikdy nevypadala tak, jak nyní vypadám," svěřila se před nedávnem eXtra.cz. Provokativní blondýna ale moc dobře ví, že není důležité jen dobře vypadat zvenčí, ale také se vnitřně cítit v pohodě.

"Neustále na sobě pracuji. Jak fyzicky, tak vnitřně. Obojí je důležité," napsala Feuereislová ke snímku, na kterém je zcela nahá. Prostořeká Eva moc dobře ví, že rozděluje lidi, co se týče vkusu a pohlížení na krásu jako takovou. Na odhalené tělo této nespoutané divy se můžete podívat v galerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy