Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Češka Karolína Kokešová vyhrála soutěž Miss Global: Finalistky byly obviněny z podvodu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
výhra
Po úspěchu Kláry Vavruškové (21) na Miss Earth slaví české krásky další úspěch. Druhá česká vicemiss Karolína Kokešová (23) ve finále mezinárodní soutěže krásy Miss Global v Mexiku zabodovala a zvítězila. Porazila tak konkurentky z celého světa. Vyhlášení ale bylo provázeno i nepříjemnou událostí, jeden ze sponzorů totiž nařkl finalistky z podvodu.

Sedmý ročník soutěže krásy Miss Global se konal v Mexiku a druhá česká vicemiss Karolína Kokešová v něm o titul a korunku bojovala s konkurencí z celého světa. „Karolína Kokešová je vítězka Miss Global 2019. Neuvěřitelný úspěch! Jsme strašně pyšní,“ oznámili na Facebooku výhru Kokešové zástupci soutěže Česká Miss.

Finálový večer trval dlouhých šest hodin, samotné vyhlášení výsledků ale muselo proběhnout mimo kamery. Narušil ho totiž jeden z hlavních sponzorů soutěže, který vystoupil na pódium a finalistky obvinil z manipulace s výsledky. Naštvalo ho, že do finále nepostoupila jeho favoritka z Mexika.

Proti obvinění se ohradila finalistka z Kolumbie a ostatní dívky se k ní přidaly. Krátce poté došlo k přerušení přenosu i soutěže a dívky se odebraly do zákulisí. Výsledky byly vyhlášeny po poradě vedení Miss Global.

Slova radosti

Karolína nemohla své výhře uvěřit. „Po všem, co se událo, jsem nečekala, že vůbec bude vyhlášení a tím méně, že se umístím. Doteď tomu nemůžu uvěřit, ale mám korunku, takže ano, vážně se to stalo,“ řekla s úsměvem. Radost z jejího vítězství dala najevo i obchodní ředitelka České Miss Veronika Farářová, která chválila především poctivou přípravu. Kokešová na sobě totiž tvrdě dřela i ve chvílích, kdy bojovala s horečkami.

Související články

Další články