Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Česká kapela natáčela klip v nejděsivější psychiatrické léčebně u nás! Jak to dopadlo?

Česká kapela natáčela klip v nejděsivější psychiatrické léčebně u nás! Jak to dopadlo?
Zdroj: youtube.com
Bývalá dětská psychiatrická léčebna v Dubí je budova, ze které vám jde mráz po zádech už zdálky. Na místě, které je známé experimentováním s dětskou psychikou, se rozhodla natočit klip česká kapela Covers for Lovers.

Hororový areál v Dubí opustili všichni pacienti i lékaři v roce 1983 a od té doby budova chátrá. Je známé, že se zde prováděly prapodivné experimenty. Můžeme jmenovat například podávání pacientům LSD, léčba elektrošoky u dětí nebo léčba homosexuality. Sečteno, podtrženo, pokud nemáte rádi bušící srdce z přemíry adrenalinu a divný pocit v zátylku, nemáte nejmenší důvod se k léčebně přibližovat.

To si ale evidentně nemysleli pánové z kapely Covers for Lovers, kteří se rozhodli natočit v Dubí klip k jejich songu Letní.

Kluci se toho prostě nebojí, a ještě aby měli, když se prezentují jako pop-punková kapela. Členy jsou Billie Joke - basová kytara, zpěv, Fífa - kytara, bg voc, Aleš - bicí, talkshow, občas k nim přiskočí koncertní host Libor s kytarou.

Videoklip k písni Letní podle tvůrců popisuje cestu k odpuštění, které osvobozuje. Je příběhem Anděla a démonů někde v nás. Autoři videoklipu uvádějí svůj „mini“ film citátem Honoré de Balzaka:

„Láska buď neodpouští nic, nebo odpustí všechno.“

Tak co, povedl se podle vás klip točený na hodně nezvyklém místě?

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy