Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Česká kapela natáčela klip v nejděsivější psychiatrické léčebně u nás! Jak to dopadlo?

Bývalá dětská psychiatrická léčebna v Dubí je budova, ze které vám jde mráz po zádech už zdálky. Na místě, které je známé experimentováním s dětskou psychikou, se rozhodla natočit klip česká kapela Covers for Lovers.

Hororový areál v Dubí opustili všichni pacienti i lékaři v roce 1983 a od té doby budova chátrá. Je známé, že se zde prováděly prapodivné experimenty. Můžeme jmenovat například podávání pacientům LSD, léčba elektrošoky u dětí nebo léčba homosexuality. Sečteno, podtrženo, pokud nemáte rádi bušící srdce z přemíry adrenalinu a divný pocit v zátylku, nemáte nejmenší důvod se k léčebně přibližovat.

To si ale evidentně nemysleli pánové z kapely Covers for Lovers, kteří se rozhodli natočit v Dubí klip k jejich songu Letní.

Kluci se toho prostě nebojí, a ještě aby měli, když se prezentují jako pop-punková kapela. Členy jsou Billie Joke – basová kytara, zpěv, Fífa – kytara, bg voc, Aleš – bicí, talkshow, občas k nim přiskočí koncertní host Libor s kytarou.

Videoklip k písni Letní podle tvůrců popisuje cestu k odpuštění, které osvobozuje. Je příběhem Anděla a démonů někde v nás. Autoři videoklipu uvádějí svůj „mini“ film citátem Honoré de Balzaka: „Láska buď neodpouští nic, nebo odpustí všechno.“

Tak co, povedl se podle vás klip točený na hodně nezvyklém místě?

Mohlo by vás zajímat

Další články