Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Česká kapela Mirai na Evropě 2 zaválela se světovým hitem. To musíte slyšet!

Klučičí kapela Mirai to pořádně rozproudila ve studiu Evropy 2. V rámci své návštěvy Evropa 2 Music Chart kapela společně s moderátorem Jindrou Eklem dala mega hit Wake Me Up od světového dýdžeje Aviciiho.

Skupina Mirai se zapsala fanouškům do paměti nejen díky svým singlům Dítě robotí, Cesta z města a Divadlo, ale také jako předkapela skupiny Kryštof na jejich Srdcebeat tour 2015.

„Kluci jsou super. Je s nimi zábava, a i když jsme během prvního hraní udělali chybu, nakonec jsme se shodli na tom, že to je tak vlastně úplně v pohodě, protože je to takové opravdové. Takže jsme to už znovu nepředělávali,“ říká Jindra Ekl.

Kapela Mirai v říjnu vyráží na společné tour s kapelou Nebe. Jak se jim povede dál, se uvidí. Zatím ale jejich singly byly vždy na předních místech v nejprestižnějším hudebním žebříčku českého éteru, Evropa 2 Music Chart.

Mohlo by vás zajímat

Další články