Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Česká Jennifer Lopez míří až ke hvězdám: Smyslná Sabine se pochlubila luxusními zážitky z Dubaje

+ Dalších 7 fotografií

Sabine Kleckova, česká influencerka, která žije v Dubaji, pro čtenáře eXtra.cz zdokumentovala luxusní život místní smetánky. Kromě toho nám dala nahlédnout i do bazénu, který je v 77. patře obřího mrakodrapu. Ten se tyčí téměř 300 metrů nad zemí.

Luxus, o kterém se vám nesnilo

Nejvyšší nekonečný bazén na světě, který je v Dubaji. 293 metrů nad zemí, v 77. patře nově otevřeného mrakodrapu, který zároveň slouží i jako hotel. 94 metrů dlouhý a 16 metrů široký bazén se zapsal i do Guinnessovy knihy rekordů.

Kdo jiný by si v něm měl zkusit zaplavat než Sabine Kleckova, které v Dubaji žije? Ta čtenářům eXtra.cz poskytla exkluzivní video nejen luxusního bazénu, ale také oslnivého světa influencerů, který si v Emirátech užívá.

Sabine míří vysoko

Kráska, kterou si v zahraničí často pletou s Latinoameričankou, pochází z Třince. Postupně se stala hvězdou Instagramu a TikToku, kde se zaměřuje na fitness. Nově ale učí svoje fanoušky třeba také španělsky. Španělštinu umí i díky tomu, že žila ve Španělsku. Tam studovala herectví a živila se modelingem.

Sabine cestovala již od útlého věku. Když jí bylo teprve 16, vycestovala jako choreografka do USA. Život jí změnila ale až Dubaj, kde si zkrátka influenceři žijí na vyšší noze než v Čechách. "Spolupráce na propagace v Dubaji mám spousta, mnoho luxusních hotelů, míst a tak dále," popisuje Sabine, která nedávno odjela natáčet reality show First Date pro španělskou televizi.

Na pořádně žhavou sérii fotek Sabine Kleckove se podívejte do naší galerie.


Související články

Další články