Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Česká influencerka Sabina pobuřuje videem: Holý zadek myje svěcenou vodou

video
Velký humbuk na Bali kolem sebe vytvořila česká fitness trenérka a influencerka Sabina Doležalová. Ta se na svém Instagramu pochlubila videem, na kterém jí na její pozadí partner stříká svěcenou vodu. Video, které se dostalo vmžiku do indonéských médií, místní zvedlo ze židle a Doležalovou s partnerem drsně kritizují.

Video, kde trenérčin partner Zdeněk Slouka kropí její pozadí svěcenou vodou, pobouřilo indonéská média a tamní úřady. Záznam, který dvojice natočila, se začal rychle šířit internetem a Doležalová ho proto ihned stáhla.

I přes to však rozpoutala na indonéském ostrově rozruch. Tamní server tribunnews.com označuje Doležalovou za "ruskou turistku", která se v hinduistickém chrámovém komplexu Monkey Forest na Bali chovala neuctivě. Videa, které nasbíralo tisíce kritických komentářů a sdílení, Doležalová dnes lituje. Za svoje chování se i s partnerem už omluvili.

"Sabina i její přátelé dále pokračují v dovolené podle plánu," sdělil pro portál Seznam manažer Doležalové Daniel Šimkovič. Situace se prý už uklidnila a byla vyřešena na místě. "Byl navržen dobrovolný příspěvek na místní vesnici. Jakou částku Sabina a její přátelé dají, je na nich a čistě dobrovolné, žádná pokuta ani trest jim uděleny nebyly," doplnil Šimkovič.

Související články

Další články