Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Česká hvězda Eurovize: Hezoun Mikolas se ještě loni živil jako UKLÍZEČ! A jak to má s holkama?

Mikolas Josef
Zdroj: Instagram.com, reprofoto ČT2
+ Další 4 fotografie
Minulý rok si ještě přivydělával coby uklízeč a na sociálních sítích měl sotva čtyři tisíce fanoušků. Přesto se stal úspěšným reprezentantem České republiky v letošní Eurovizi, kde ho viděly stamiliony. Mikolas Josef (22) má za sebou zajímavou minulost včetně odmítání nabídek od vlivných pánů!

Mikolas, který s hravým songem Lie to Me postoupil do finále Eurovize, byl dříve modelem. A docela úspěšným. Jenže když se mu začalo stávat, že začal dostávat nabídky práce za noc s klienty, z branže odešel.

„Je pravda, že jsem byl kvůli tomu z modelingu znechucený. V hudební branži jsem na to zatím nenarazil, i když už jsem slyšel pár historek, že aspoň holkám se to taky stává. Všechno jde ale z mé kapsy, takže se mohu distancovat od lidí, které jsem v modelingu potřeboval. Jedu si sólo,“ prozradil redaktoru eXtra.cz loni, když ho u nás skoro nikdo ještě neznal.

„Moje první písnička Hands Bloody se ještě trošku svezla na vlně zájemců o mou modelingovou kariéru. Ale jinak bych se od toho rád odpoutal, aby to bylo už jen o muzice. Ve Free se obouvám do Číňanů nebo do Putina. Zastávám se homosexuálů,“ popisoval pohledný zpěvák.

A vůbec se netajil tím, čím se živí. „Uklízím kanceláře, je to můj přivýdělek. Do toho dělám designérskou práci, navíc hraju. Sem tam vylezu na ulici, kde se dají, přestože lidé tomu nevěří, vydělat slušné prachy. Tak si šetřím na klipy,“ přiznal.

Už loni mu chodily nabídky od obou pohlaví s nabídkou rande. „Buď jde o holky třináct až dvacet čtyři, nebo jsou to chlapi. Je to součást té profese, beru to,“ říkal smířeně současný finalista Eurovize.

A jak to měl s láskou? Stejně jako teď, tedy nijak. „Jsem nezadaný. Víceméně kvůli tomu, že neustále makám. Snažím se, abych měl co nejvíc času na muziku. Stávalo se mi, že se spekulovalo o mé orientaci. Ale to je v klidu. Ať si to lidé přeberou, jak chtějí,“ dodal tehdy.

Podle našich informací je ale na holky, jen nechce, aby vymezování se proti homosexuální orientaci nevyznělo, jako by snad šlo o něco špatného.

Související články

Další články