Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Česká herečka, která si plete Facebook s erotickými stránkami: Kateřina Kaira Hrachovcová je nejžhavější čtyřicítka Česka!

To je ale tělíčko!
Zdroj: instagram
+ Dalších 21 fotografií
Kateřina Kaira Hrachovcová je populární herečka, která se rozhodně nebojí jít s kůží na trh. Evidentně jí nedělá žádný problém svléct se donaha a nafotit pár vydařených aktů. Herečka provokuje už nějakou dobu na sociálních sítích svými luxusními křivkami.

Momentálně nejdiskutovanější česká herečka je éterická Kateřina Kaira Hrachovcová. Pohledná blondýnka má sice už jednačtyřicet let, ale stále se pyšní naprosto dokonalou postavičkou, kterou by jí mohly závidět i o dvacet let mladší kolegyně.

Kaira neustále plní sociální sítě svými polonahými fotkami a fanoušky tak pěkně provokuje. Už to pomalu začíná vypadat, že si herečka plete sociální sítě s erotickými stránkami. Na druhou stranu, proč zase neukázat nádherné tělo, když na to evidentně má.

Hrachovcová patří určitě mezi nejžhavější čtyřicítky Česka. Na její sociální síti najdete řadu podivných fotek, které fanoušci moc nechápou, ale ty, které ukazují herečku v celé své kráse, to parádně vyvažují.

Tak snad Kaira necouvne a bude nás zásobovat takovými skvosty i nadále.

Související články

Další články