Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Česká fotbalistka skórovala: S partnerkou čekají miminko, prozradily pohlaví

Lucie Voňková bude mít s partnerkou a spoluhráčkou Claudií miminko
Zdroj: Profimedia
INSTAGRAM
Devětadvacetiletá fotbalistka týmu Ajax Amsterdam Lucie Voňková bude mít se svou o šest let starší partnerkou a spoluhráčkou Claudií Voňkovou, která se za svobodna jmenovala van den Heiligenbergová, miminko. Radostnou zprávu o prvním potomkovi sdělily veřejnosti přes sociální sítě.

"Nemůžeme se dočkat, až tu s námi budeš," zní volný překlad nápisu, který úspěšná fotbalistka zveřejnila na svém Instagramu. V příspěvku, který fotbalistka publikovala minulý čtvrtek, se objevily i fotografie z ultrazvuku. Nastávající maminky by se nového přírůstku do rodiny měly dočkat v srpnu.

Následující pondělí pak fotbalistka zveřejnila další fotografii, na které je se svou partnerkou. Děkují za všechny přející zprávy a oznamují, že budou mít chlapečka.

Lucie Voňková a Claudia van den Heiligenbergová se vzaly na podzim roku 2018. Jde o bývalé spoluhráčky z týmu. "V klubu byla Claudia moje spoluhráčka, ne partnerka. A tak to bylo celou dobu. Doma pak samozřejmě ne," řekla česká fotbalistka pro CNN Prima News o počátcích vztahu s partnerkou, s níž momentálně žije v Amsterdamu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy