Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Česká držitelka Oscara ukázala novorozenou dceru: Markéta Irglová našla štěstí až ve třetím vážném vztahu

Otcem dítěte je islandský hudební producent Sturla „Mio“ Thorisson.
Zdroj: Facebook/Markéta Irglová

Je jí teprve pětadvacet let, ale už má za sebou jeden dlouhodobý vztah, který jí změnil život, a dokonce už i rozvod. Markéta Irglová (25) se svého štěstí ale dočkala až na Islandu se třetím partnerem, kterému nyní porodila dceru.

Že je Irglová těhotná, to si letos všimli návštěvníci hudebního festivalu Colours of Ostrava, zpěvačka tehdy byla v sedmém měsíci. Přestože ale veřejnosti ze svého soukromí moc nesděluje, byla svým stavem tak nadšená, že sama dokonce nasdílela své fotky s bříškem na Facebook. A nyní se taky na něm pochlubila svou prvorozenou dcerou.

Otcem dítěte je islandský hudební producent jménem Sturla Thorisson, který si říká Mio a sám už jednu dceru má. Irglová byla předtím krátce vdaná za amerického kytaristu Tima Iselera, před ním prožila dlouhodobý vztah s irským hudebníkem Glenem Hansardem, který byl pro ni zlomový, i když oba dodnes tvrdí, že mezi nimi panovalo spíše přátelství nežli milenecká láska.

S Hansardem v roce 2006 natočila film Once a za píseň Falling slowly dostali Oscara, pro Česko je to první taková cena vůbec.

Související články

Další články