Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Česká bývalka zesnulého Aviciiho (†28) je konečně šťastná: Tohle je její nový přítel

Zdroj: instagram
+ Dalších 58 fotografií
znovu zamilovaná
Kráska po zesnulém DJ Avicii (†28) se pod dlouhých měsících smutku konečně oklepala. Tereza Kačerová (26) se na sociální síti pochlubila snímky, na kterých si užívá letní pohodičku u bazénu. Ovšem co je zajímavější, leží tam po boku nového přítele. Vypadá to, že je přes všechnu tu bolest, kterou si musela projít, nakonec šťastná.

Česká modelka působící v zahraničí Tereza Kačerová za sebou nemá vůbec jednoduchý rok. Její bývalý přítel a celosvětově proslulý DJ si totiž loni v dubnu vzal život.

Avicii, celým jménem Tim Berling, tak způsobil své tehdejší přítelkyni Tereze ohromnou bolest. Kráska do něho byla až po uši zamilovaná a ze zjištění, že je její láska po smrti, se téměř zhroutila.

Není nic horšího, než ztráta milované osoby, proto je zcela jasné, že si Kačerová musela projít opravdu peklem. Nicméně nyní to vypadá, že se snad na Terezu konečně usmálo štěstí. Na sociální síti Instagram se modelka pochlubila snímky, na kterých je i pohledný potetovaný muž. Krom nového přítele se diva pochlubila i s další pikantností, kterou objevíte ve fotogalerii.

Vyvěsila tam nejen fotky, na nichž se válí u bazénu s krasavcem, ale jeden post vedle onoho muže obsahoval i dlouhý text s vyjádřením Tereziných pocitů. „Řídila jsem se mottem: nejlepším způsobem, jak si nenechat zlomit srdce, je předstírat, že ho nemáš,“ rozepsala se modelka. Pak tam popsala, jak jí bylo smutno, když viděla ostatní páry, jak jsou šťastné. Bojovala tedy s pocitem, zdali chce znovu propadnout lásce, či ne.

Nakonec však lásce podlehla a štěstí se na ni usmálo. Za tu bolest, kterou si prošla, si to rozhodně zaslouží. „Tohle jsme my teď, na Ibize, bláznivě zamilovaní,“ popisovala Tereza v příspěvku. „Nic vás nemůže zranit tolik jako láska… ale jaký by byl život bez ní?“ dodala v poslední větě zrzka.

Takže to vypadá, že jí konečně někdo slepil to zlomené srdíčko. A kdo že ten někdo je? Kupodivu se jedná také o DJ a jak sama Tereza popsala, jeho profese naprosto ladí s jejím životním stylem. Dánský producent žijící v LA si říká Morten a spolupracuje například i se slavným Davidem Guettou. Podívejte se do fotogalerie, jakého fešáka si Kačerová našla.

Související články

Další články