Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Česká bohyně… Krásná Lucie Borhyová se navlékla do veselých barev a ukázala prvotřídní stehýnka!

Je dokonalá!
+ Dalších 57 fotografií
Král slasti a rozkoše Dan Nekonečný by se při pohledu na outfit moderátorky Lucie Borhyové rozplakal. A byly by to slzy štěstí. Krásná blondýnka se totiž oblékla do veselých barev a odhalila dokonalé nohy. Při pohledu na ně se musí každému muži začít zapalovat lýtka.

Moderátorka je živoucím důkazem toho, že když chce žena vypadat skvěle, jde to hravě. A Lucii se to daří už několik dlouhých let. Udává zkrátka trendy. „Kouzlo Prahy mě nikdy neomrzí…,“ uvedla Lucie ke svému snímku na sociální síti. Možná už v tu chvíli tušila, že ani ona své obdivovatele zkrátka nemůže nikdy omrzet.

Pochopitelně její snímek sklidil obrovský úspěch. Pánové se pod něj vyjadřovali ve smyslu, že sexy blondýnka je kočka, krásná žena, prostě bohyně a dokonalost sama… Jenže i krása a smyslnost Lucie si nesou velmi bolavou daň – má totiž dvě děti se dvěma partnery, Nikem Papadakisem a Michalem Hrdličkou, a ani s jedním nevstoupila do stavu manželského.

I když už několik měsíců randí s manažerem Michalem Smečkou, je otázkou, zda právě s ním si vylepší skóre.

Mohlo by vás zajímat

Další články