Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Česká Barbie zbožňuje adventní čas: Takhle se Gabriel Jiráčková chystá na Vánoce

Gabriel miluje advent.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
advent
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (20) si života umí užívat. Zatímco spousta žen na Vánoce jenom nadává a stěžují si na všudypřítomný stres a shon, to Gabriel si předvánoční čas užívá na plné obrátky. Na sociální síti se svěřila, že adventní čas patří k její nejoblíbenější části roku.

Gabriel (20), která nedávno oslavila dvacáté narozeniny, se na adventní čas těšila jako malá holka. Sama na sebe prozradila, co o ní tvrdí její přítel. "Není člověka, který by měl toto období raději nežli já!" napsala upřímně blondýnka k sexy fotografii a je vidět, že Gabriel se na Vánoce těší s nefalšovanou až dětskou radostí.

První česká Barbie, jak se Gabriel začalo přezdívat, si hlavu s pečením cukroví neláme. Místo toho dochází na zeštíhlující procedury. Ne že by to peroxidová diva potřebovala, ale i v jejím mladém věku je důležitá prevence. Jak sama přiznává, ráda mlsá a v předvánočním čase víc než obvykle.

Zásobu adventních kalendářů, se kterými se nechala zvěčnit, má opravdu požehnanou. I když v dnešní době už není nutné kupovat pouze ty s čokoládovými figurkami, sama Gabriel přiznala, že neodolala. "Byť jsem tento rok plánovala přežít 'pouze' s adventními kalendáři s kávou a kosmetikou, z návštěvy od našich jsem si odvezla i dva čokoládičkové... No řekněte sami, odolali byste?" napsala na Instagram.

My Gabriel přejeme, ať jí její nadšení z adventního času a Vánoc vydrží co nejdéle.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy