Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Česká Barbie ukázala svoje obří vnady celým Varům: Není tohle příliš?

+ Dalších 126 fotografií
I když je první česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) mnohdy terčem kritiky, nic si z toho nedělá. V celé své umělé kráse se ukázala na letošním třiapadesátém ročníku filmového festivalu Karlovy Vary a kvůli jejímu neobvyklému vzhledu na ní mohli všichni oči nechat. Čím okouzlila?

Gabriel Jiráčková (18), která je považována za první českou Barbie, nesmí chybět na žádné prestižní akci. Na letošním ročníku filmového festivalu Karlovy Vary neváhala a přišla ukázat svoji současnou podobu mezi VIP hosty.

Jiráčková se pochlubila náušnicemi, které ozářily snad všechny návštěvníky kolem ní. K tomu zvolila dlouhé květované šaty s volány, které byly ku podivu ostatních bez výstřihu. Tím nás šokovala asi nejvíce.

I přes množství plastik tahle vytuněná panenka s úpravami rozhodně přestat nehodlá. V nejbližší době se chystá na pár menších zákroků. Půjde o výplň lícních kostí, vytažení oblasti mezi čelistí a krkem nitěmi, což znamená odstranění podbradku, který se dělá při sklopení hlavy. V neposlední řadě hodlá podstoupit vyplnění hýždí.

Tím snad konečně dotvoří svoji postavu k dokonalosti, i když podle mnohých už ji dokonalou má.

Mohlo by vás zajímat

Další články