Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Česká Barbie to ve Varech rozjíždí: Obří vnady jí málem vypadly z titěrného oblečku!

První česká Barbie se ve Varech rozhodně nestydí.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 128 fotografií
Jestliže před rokem ovládla Karlovy Vary svým gigantickým hrudním arzenálem Jitka Čvančarová (40), letos ji v této úloze nahradila první česká Barbie Gabriel Jiráčková (18). Na rozdíl od herečky jí poprsí nenapěchovala příroda, ale pořádná nálož silikonu. A uhlídat takový kolos je pro osmnáctiletou dívku zápřah!

První česká Barbie Gabriel Jiráčková má v popisu práce budit pozornost a jde jí to na výbornou. Zvlášť v těchto dnech, kdy v Karlových Varech probíhá filmový festival.

Jiráčková si ho svým nebezpečným hrudním arzenálem krade jenom pro sebe. Bujnými vnadami zaujala už na zahajovacím večírku, kde z ní nikdo nedokázal spustit oči. Ale nebyla by to Gabriel, kdyby se o trochu poprasku nepostarala i na lázeňské kolonádě.

Tam málem poprsí neuhlídala. Z titěrného oblečku se jí dralo ven a chvílemi to vypadalo, že se mu to povede. Jiráčková ale vždy včas zakročila.

„Jsem ve Varech potřetí a přijela jsem hlavně kvůli všemožným párty. Ale jsem spíš kliďas, takže vím, kdy skončit. Ale malou ostudu udělá někdy každý," řekla nám Gabriel se smíchem. „Určitě ale vyrazím i na nějaké filmy,“ dušovala se.

Související články

Další články