Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Česká Barbie se předvedla v nejodvážnější póze: Tenhle zadeček chce ještě přifouknout!

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 86 fotografií
nej fotka
První česká Barbie Gabriel Jiráčková (18) nemá stud. Většina lidí je zvyklá na to, že Gabriel ráda ukazuje svoje osmičky, ale patrně ještě nikdy neukázala svůj zadeček v plné kráse. A že je opravdu na co koukat. Někteří fanoušci se ale podivují, že pohledná blondýnka si chce svůj zadek nechat ještě zvětšit. Opravdu je to nutné?

Gabriel Jiráčková (18) se více než před rokem začala stylizovat do role české Barbie S tím samozřejmě přišly nutné úpravy jejího těla. Jako první si nechala Gabriel zvětšit své přírodní čtyřky na osmičky, což vyvolalo velkou vlnu diskuze.

Někteří lidé stojí na straně Gabriel a tvrdí, že pokud je o takových markantních plastických operacích přesvědčená, tak ať si se svým tělem dělá, co chce. Druzí jsou zase toho názoru, že je ještě velmi mladá a všech zákroků bude litovat.

Gabriel je exhibicionistka a nemá problém nafotit hodně provokativní snímky Už před delší dobou mluvila o tom, že si chce nechat vyndat dvě žebra a zvětšit zadek. Před pár dny ale na sociálních sítích zveřejnila fotku svého nahého zadečku a věrní fanoušci se bouří.

Jsou přesvědčeni o tom, že její současné pozadí vypadá naprosto dokonale a nepotřebuje žádné další úpravy nebo nafukování. A co myslíte vy?

Související články

Další články