Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Česká Barbie Gabriela ukázala své dvanáctky: Z tvé bradavky jsme nervózní, píší lidé

Zdroj: se svolením Gabriely Jiráčkové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
galerie

Půvabná Gabriela Jiráčková (21) alias první česká Barbie vystavila své ohromné poprsí číslo dvanáct bez podprsenky v "nevhodném" úboru, který oblékla na golf. A její fanoušci jsou z nových snímků nadšení, zejména pak pánové si nenechali odepřít komentář o bradavce, která je "znervózněla". 

"Komu se nelení, tomu se zelení. Toto byl můj první golfový zážitek ever, a kupodivu ani ne tak hrozný, jak jsem se zprvu obávala - šlo mi tooo," napsala hned v úvodu první česká Barbie Gabriela Jiráčková ke snímkům z nové sportovní zkušenosti, také ovšem vyzdvihla, že se příliš vhodně neoblékla.

"Bylo to velmi spontánní a neplánované, ale když už jsme se ubytovali v golfové vesničce, tak ani nevhodný outfit mě neodradil od toho to zkusit a taky jsem měla trochu předsudek, že to bude nuda," uvedla s tím, že golf ale předčil všechna očekávání a dost se také bavila.

Snímky v "nevhodném" outfitu ale vyvolaly spoustu pozitivních reakcí, a to zřejmě i proto, že ukázala své nové dvanáctky bez podprsenky, a zejména muže dostala do rozpaků. "Ze tvé pravé bradavky jsem nervózní," píše jeden z nich. Další se neubránil trošku drzejšímu komentáři - "Ten dudel," načež Gabriela odpověděla. "A teď si představte, že takhle vypadají všechna prsa bez podprsenky."

Stará, nebo moc mladá?

Valná většina komentářů vyzdvihla ale zejména její půvab a také skvělé tělo. "Nádherá a super tělo, cvičení jde vidět," další také vyzdvihli, že vypadá na svůj věk fantasticky a jako skutečná Barbie. K věku se rozhodla také svěřit s běžnou životní zkušeností, málokdy jí lidé hádají skutečný věk.

"Teď nevím, zda to mám chápat tak, že na to, jak jsem 'stará', vypadám pořád výborně, nebo výborně v tom smyslu, že konečně adekvátně na svůj mladý věk. Je to ale vtipné - s výrazným make-upem tu mám často hejty, jak vypadám staře, s jemným 'na svůj věk', a když jdu do restaurace bez make-upu a objednám si martini, chtějí po mně občanku," uvedla úsměvně.


Související články

Další články