Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Česká Barbie Gabriel Jiráčková se stěhuje do Ameriky: Chci stihnout další plastiku prsou a nosu

Česká Barbie Gabriel Jiráčková se stěhuje do Ameriky: Chci stihnout další plastiku prsou a nosu
Zdroj: archiv Gabriel Jiráčkové
+ Dalších 6 fotografií
exkluzivně
Gabriel Jiráčková (20) se proslavila jako první česká Barbie a od začátku své kariéry měla jasné plány. Krátce po dovršení osmnáctého roku si nechala udělat ze svých přírodních čtyřek osmičky a avizovala, že se ňadra budou ještě zvětšovat. Na chvíli bylo kolem její osoby ticho a nyní je jasné proč. Gabriel se rozhodla nadále pracovat na své kariéře, ale v zahraničí. Čeká ji dlouhá cesta do Ameriky, kde se bude snažit prosadit. Před odletem má ale v plánu podstoupit dvě plastické operace a redakci eXtra.cz se svěřila s detaily.

První česká Barbie Gabriel Jiráčková (20) nechce být zaškatulkovaná jenom jako panenka Barbie, která podstupuje jednu plastickou operaci za druhou. Za své úpravy na těle se ale nestydí a hrdě se k nim hlásí.

Gabriel se věnuje od pěti let zpěvu a ráda by se proslavila v Americe, kam se po dlouhém uvažování stěhuje. Před odletem by ale chtěla stihnout další plastiku prsou a také nosu. Sympatická Gabriel redakci eXtra.cz poskytla exkluzivní informace o svých plánech.

Do Ameriky s novými prsy a nosem

"Ráda bych si před odletem do Států ještě zašla na jednu operaci prsou, odlet tomu podřizuji, hned co se dohojím, letím. Což by mělo nakonec vycházet někdy na začátek dubna. Doufám tedy a těším se, že už stihnu Velikonoce s novými prsy a na západním pobřeží USA," řekla natěšená Gabriel redakci.

"Budeme se stěhovat na několikrát a nejdříve to bude takový seznamovací předvoj na 1,5 měsíce - chci se vrátit na KVIFF a opět se ve Varech trochu ukázat - hned potom ovšem letíme opět zpět. Možná si ale mezi KVIFF a odletem zaskočím ještě na jednu operaci, tentokrát na nos do Turecka," dodala.

Hudební agentury z LA a Miami se o ni perou

Gabriel je známá také tím, že se od svých pěti let věnuje zpěvu, ale měla delší pauzu. Po pěti letech se tomuto koníčku začala věnovat naplno a před pár měsíci zazpívala před plnou Lucernou.

"Už více než 2 roky mám pozvánky od několika hudebních agentur z LA a Miami, které se nějak dozvěděly, že kromě image Barbie ještě i zpívám, a tak jsem si řekla, že už je dál nebudu napínat a přiletím! Los Angeles je moje srdcová destinace už od mala, kdy jsem začala hltat hollywoodské filmy a hvězdy stříbrného plátna se mi staly inspirací," sdělila eXtra.cz první česká Barbie.

Související články

Další články