Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Česká Barbie Gabriel Jiráčková razantně změnila vzhled: Co to má proboha na hlavě?

To je ale změna, co?
+ Dalších 110 fotografií
Gabriel Jiráčková (18) se mění jako chameleon. Není to tím, že by byla se sebou neustále nespokojená, ale ráda experimentuje se svou vizáží. Tentokrát se nerozhodla pro žádnou novou plastiku, ale pro změnu účesu. Už to není sladká růžová panenka. Podívejte se na její proměnu.

První česká Barbie Gabriel Jiráčková se na sociálních sítích chlubí další proměnou. Tentokrát ale nečekejte žádnou úpravu jejího těla, momentálně se rozhodla, že změní svoji vizáž. U Gabriel jsme byli zvyklí na to, že se většinou stylizovala do růžové krásky.

Čím je ale starší, tím více od růžové odstupuje. Nyní překvapila všechny své fanoušky tím, že se přebarvila na hnědo. Už nevypadá jako sladké lízátko, ale jako pořádná sexy dračice. Tuhle nádheru jí vytvořili v salonu Dominiky Bětíkové.

Není to ale jediná proměna, která u osmnáctileté Gabriel proběhla. Zanedlouho totiž podstoupí plastiku nosu. Chce ho zmenšit, aby byl podle jejích představ. A jak se více líbila vám? S růžovými, nebo hnědými vlasy?

Mohlo by vás zajímat

Další články